Sosyal Medya'da Bear SailingKapat X

Kurumsal Organizasyon

Bear Sailing ekibi olarak bugüne kadar pek çok kurumsal firma ile çalıştık. 200'ü aşkın firma çalışanına yelken eğitimi verdik. Kurduğumuz ekipler ile 50'ye yakın yarışa katıldık ve katılmaya devam ediyoruz.

İş hayatında olduğu gibi yelken sporunda da ekip çalışması ve takım ruhu çok önemlidir. Ekiplerin koordineli şekilde hareket etmesi motivasyonu arttırırken denizde olmanın verdiği keyif, rekabetin verdiği heyecan ve ödül almanın verdiği başarı hazzı profesyonel iş hayatına olumlu yansımalar yapacaktır.

Temel ve ileri yelken eğitimleri sonrası sezonluk antrenman ve yarış takvimi oluşturuyoruz. Antrenmanlarımız süresince tekne üzerinde risk yönetimi, ekip senkronizasyonu konusunda eğitim verirken, aynı zamanda ekip elemanlarının görev yatkınlıklarını saptayarak dağılıma karar veriyoruz.

Ekiplere teknik çalışmaların yanı sıra ekipman, tekne ve yelken üzerindeki görsel tasarım konularında da yardımcı oluyoruz.

Elde edilen başarıların ekip elemanlarının profesyonel yaşamlarına olan olumlu etkisi bizim için en büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır.