Sosyal Medya'da Bear SailingKapat X

EkibimizTeam img

Ender Tan

Social Bear

1986 yılında İzmir’de doğdu. 9 Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü Yönetim Organizasyon ana dalı mezunudur. 2010 yılından bu yana sosyal medya yöneticiliği yapmaktadır. 2018 Ocak ayından itibaren Bear Sailing'nin kurucu yöneticisidir.

Team img

Murat Tan

Papa Bear

1986 yılında İzmir’de doğdu. Yelken hayatına 1998 yılında Optimist sınıfında Karşıyaka Yelken Kulübünde başladı. Optimist ve Laser sınıflarında yurt içi birçok yarışa katıldı. Milli takım kadrosunda ülkesini yurtdışındaki yarışlarda temsil etti. 10 yıldan beri yatçılıkla uğraşmaktadır.

Team img

Onur Erdemir

Technical Bear

1986 yılında İzmir'de doğdu. Yelken hayatına 2004 yılında Karşıyaka Yelken Kulübünde laser sınıfında başladı. 2007-2010 yılları arasında yelken antrenörlüğü yaptı. İzmir Gediz Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü mezunudur.

Team img

Yiğit Çula

Trainer Bear

1993 yılında İzmir’de doğdu. Celal Bayar Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümün de öğrenimini sürdürmektedir. Yelken hayatına 2005 yılında Karşıyaka Yelken Kulübünde başlamıştır. Optimist, laser, 470 sınıflarında yarışmıştır. Sl-16 katamaran sınıfında 2009 yılında milli sporcu olarak ülkemizi temsil etmiştir. 2014 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı yat sınıfında yarışmaktadır.Team img

Görkem Tüfekçioğlu

Trainer Bear

1991 yılında İzmir de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Mekatronik Bölümü'nde öğrenimini sürdürmektedir. Yelken hayatına 2002 yılında başladı. Yat sınıfındaki birçok yelken yarışına katılarak ülkesini temsil etmiştir. Türkiye Açık Deniz Yelken Kulübü organizasyonu altında sayısız yarışlar da derece almıştır. 2002 yılından bu yana yatçılıkla ilgilenmektedir.

Team img

Fırat Şahin

Trainer Bear

Team img

Teoman Kılıç

Trainer Bear

2001 yılında İzmir'de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Bölümü'nde öğrenimini sürdürmektedir. Yelken hayatına 2009 yılında windsurf ile başladı. 2017 yılından beri yat yarışlarına katılmaktadır.

Team img

Eray Acar

Trainer Bear

1991 yılında İzmir de doğdu. İYTE Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'nden mezun oldu. Yelken hayatına Bear Sailing bünyesinde başladı. Staj dönemini başarıyla tamamlayarak Bear Sailing eğitmen kadrosuna katıldı. 2018 yılından beri aktif olarak yurtiçi yarışlara katılmakta ve eğitim vermektedir.Team img

Umur Onat

Asistan Trainer Bear

1998 yılında Ankara'da doğdu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü'nde öğrenimini sürdürmektedir. Yelken hayatına Windsurf ile başladı. 2018 senesinde Bear Sailing de yelkenli yatçılık eğitimi gördü. Denizi büyük bir tutku olarak tanımlayan Umur D. ONAT her geçen gün kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmektedir.

Team img

BURAK TAHA BİLGİ

Asistan Trainer Bear

1999 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Dış Ticaret Bölümü'nde öğrenimini sürdürmektedir. Yelken sporuna 2018 yılında Bear Sailing ile başlayıp 2018 yılından beri aktif olarak yat yarışçılığı ve yelken ile ilgilenmektedir.

Team img

Umut Kar

Asistan Trainer Bear

1998 yılında Mersin'de doğdu. Yelken hayatına Bear Sailing ile başladı. 2018 yılından beri aktif olarak yat sınıfında yarışmakta. CMAS sertifikalı dalgıçtır. Ege Üniversitesi Coğrafya Bölümü'nde öğrenimini sürdürmektedir.

Team img

NİYAZİ DELDEMİR

Technical Bear

1991 yılında İzmir’de doğdu. Yelken hayatına 2003 yılında Karşıyaka Yelken Kulübü'nde Optimist & Laser sınıfında başlamıştır. 2008 yılından beri tekne bakım ve onarımında kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmıştır. 2018 Ocak ayı itibariyle teknelerimizin bakım ve onarımdan sorumludur. 2014 yılından beri yurtiçi yat sınıfında yarışmaktadır.